Dom

Shenzhen Rong Teng Hui Technology Co., Ltd

profil firmy

Rtench to pełna nazwa Shenzhen Rongtenghui Technology Co., Ltd., która została założona w 2013 roku. Jest to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży precyzyjnych złączy elektronicznych. Obecnie projektowane i produkowane produkty złączy obejmują złącza sprężynowe POGO PIN, sondy sprężyn testowych, złącza FPC / FFC, złącza akumulatorów i odłamki anteny sprzętowej. Czekać. Produkty są szeroko stosowane w wojsku, medycynie, komunikacji, telefonach komórkowych, zabezpieczeniach, inteligentnych zegarkach, sprzęcie AGD, krótkofalówkach i systemach kolejowych itp., Firma ma zaawansowane japońskie importowane tokarki CNC, szybkie maszyny do wykrawania i japoński silnik Sumitomo maszyny do formowania wtryskowego i inny sprzęt produkcyjny, a od międzynarodowych połączeń dział badawczo-rozwojowy i zespół produkcyjny firmy, średnie doświadczenie zespołu produkcyjnego w zakresie produkcji łączników od ponad 10 lat, Rong Tenghui uzyskał szereg patentów i wynalazków w zakresie chińskich wzorów użytkowych patenty. Po kilku latach ciężkiej pracy Rong Tenghui otrzymał wsparcie od takich klientów, jak Haier, Hisense, Panasonic, Samsung i Tongfang.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Rtench to pełna nazwa Shenzhen Rongtenghui Technology Co., Ltd., która została założona w 2013 roku. Jest to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży precyzyjnych złączy elektronicznych.

img.alt
img.alt
img.alt
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

Inny

marki : Rtench

Ilość pracowników : 100~200

Rok założenia : 2013

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen Rong Teng Hui Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Shenzhen Rong Teng Hui Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Shenzhen Rong Teng Hui Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Shenzhen Rong Teng Hui Technology Co., Ltd Certyfikaty